o nás

O nás

Milí návštevníci nášho webu

Premýšľate, či je práve HEAD Studio pre vás ten pravý sprievodca realitami? Pevne verím, že našimi službami vám dokážeme, že ste na správnej adrese.

Naša spoločnosť HEAD Studio Reality & development s.r.o. vznikla v roku 2020. Lepšie napísané, pretransformovala sa z našej inžinierskej spoločnosti na komplexnú realitnú kanceláriu. Firma HS R&D patrí do skupiny HEAD Studio s.r.o., ktorá zabezpečuje podporu vo vybraných činnostiach.

Aj vďaka tejto spolupráci od nás nikdy nedostanete polovičný produkt. Nečakajte od nás, že sa budeme chváliť stovkou predaných nehnuteľností, kvantita totiž nie je naša cesta. My sme sa rozhodli ísť cestou kvality a komplexných služieb.

Len u nás dostanete automaticky ku každému dopytovanému pozemku územnoplánovaciu informáciu a vybavíme za vás kladné vyjadrenia dotknutých orgánov. Len u nás bude nehnuteľnosť pred predajom a kúpou podrobená technickej a statickej inšpekcii našimi odborníkmi. Len u nás vám pripravíme vizualizáciu a projekt na mieru do 30 dní.

Preto neváhajte a poďte s nami kupovať, predávať alebo spolupracovať.
Tešíme sa na každého z vás! S rešpektom a pokorou

Ing. Vladimír Gašpierik
founder HS R&D s.r.o.

HEAD Studio Reality & development s. r. o.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.